Оголошення про засідання комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики

Дата: 03.12.2021 13:32

У четвер, 9 грудня, о 14.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідності до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
2. Про внесення змін до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради  Ужгородського району Закарпатської області та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради.
3. Про бюджет Чопської міської територіальної громади  на 2022 рік.
4. Про затвердження Стратегії  розвитку  Чопської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.
5. Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями в нічний час на території Чопської територіальної громади.
6. Про затвердження плану підготовки проектів регуляторних актів в сфері господарської діяльності на 2022 рік.
7. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у Чопській міській територіальній  громаді.
8.  Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Управління Центр надання адміністративних послуг Чопської міської ради Управління ЦНАП.
9. Про затвердження  символіки села Червоне – герба і прапора, описів  та положення про порядок використання символіки.
10. Про звітування депутатів.
11. Про план роботи Чопської міської ради на І півріччя 2022  року.
12. Різне.