Оголошення про засідання комісії з питань бюджету та економічного розвитку

Дата: 03.12.2021 13:36

У четвер, 9 грудня, о 15.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку з наступним порядком денним:

1. Про виконання бюджету  Чопської міської територіальної    громади за січень – вересень 2021  року.
2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги, що розташовані на території  Чопської міської територіальної громади на 2021 рік.
3. Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідності до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
4. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
5. Про внесення змін до рішення  міської  ради від 23.12.2020р.  № 29 «Про бюджет Чопської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 08.04.2021р.,12.05.2021р., 23.06.2021р.,31.08.2021р.,29.09.2021р., 27.10.2021р., 10.11.2021р.).
6. Про внесення змін до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради  Ужгородського району Закарпатської області та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради.
7. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Чопської міської  територіальної громади на 2022-2023 роки.
8. Про затвердження договору про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на  проведення медичних оглядів  призову громадян на строкову військову службу, прийняття громадян на військову службу за контрактом, проведення медичного огляду, військовозобов'язаних, резервістів для визначення ступеня придатності їх до військової служби, приписки молоді Чопської міської територіальної громади.
9. Про бюджет Чопської міської територіальної громади  на 2022 рік.
10. Про затвердження Стратегії  розвитку  Чопської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.
11. Про звітування депутатів.
12. Різне.