У ЗЗСО працівниками міської ради проведено заходи з питань попередження домашнього насильства (ФОТО)

Дата: 06.12.2021 15:00

У межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка розпочалася 25 листопада та триватиме до 10 грудня поточного року, протягом 25 листопада – 03 грудня було проведено спільні із закладами освіти заходи на території Чопської міської територіальної громади з питань попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статі, попередження булінгу серед учнів.

Управління праці та соціального захисту населення спільно зі Службою у справах дітей і Міським центром соціальних служб підготовлено роздаткові інформаційні матеріали для учнів та вчителів щодо питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі (тематичні буклети «Скажи насильству «СТОП!» та плакати «Розірви коло», «Твердження про насильство - Правда/Міф»), які розповсюджено за сприяння старост старостинських округів, директорів, соціальних педагогів та психологів закладів загальної середньої освіти та гімназій громади. Представниками Міського ЦСС, ССД та УПСЗН Чопської міської ради учням роз’яснено, що таке домашнє насильство та булінг, куди можна звернутися за допомогою у випадку, якщо вони стали жертвами чи свідками цих явищ.

Окрім цього, у рамках вищезазначеної акції працівниками Міського ЦСС взято участь у радіопередачі, під час якої обговорювалася проблема домашнього насильства та способи боротьби із цим явищем у правовому полі.