Відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 10.12.2021 10:54

Сьогодні, 10 грудня, завершується щорічна Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка розпочалася 25 листопада.

Протягом цього тижня до закладів охорони здоров’я та адміністративних будівель на території громади надано плакати «Розірви коло».

Учора, 9 грудня, в онлайн-режимі проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, з підведенням підсумків проведення даної акції у Чопській міській територіальній громаді.

Проблема насильства,  інформація, куди можна звертатися за допомогою, висвітлена і на сторінці Міського Центру соціальних служб у мережі Facebook.

“І якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
— Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!”

Ліна КОСТЕНКО