Відбулося громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Чопської  міської територіальної громади на 2022-2027 роки (ФОТО)

Дата: 13.12.2021 11:06

Сьогодні, 13 грудня, у залі засідань Чопської міської ради відбулося громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Чопської  міської територіальної громади на 2022-2027 роки.

Начальник відділу економіки та інвестицій Тетяна Чебан проінформувала, що у відповідності до вимог ст. 13 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" відділом з 12.11.2021 по 12.12.2021 проведено консультації з органами щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Чопської міської територіальної громади на 2022–2027 роки. Було відзначено, що громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато 29 жовтня 2021 року та завершено 12 листопада 2021 року. Протягом строку громадського обговорення до Заяви коментарі та зауваження не  надходили.

Нагадаємо, що громадське обговорення проекту Стратегії розвитку Чопської  міської територіальної громади на 2022-2027 роки відбулося 9 листопада 2021 року.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Чопської міської територіальної громади на 2022-2027 роки, наданий на розгляд громадськості, розміщувався у місцях, доступних для громадськості. За період з 12 листопада 2021 року до 12 грудня  2021 року включно до Чопської міської ради не надійшло жодного звернення від громадськості до Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії Чопської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.

Учасники громадського слухання ознайомилися з основними економічними та екологічними наслідками Стратегії та вирішили схвалити Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Чопської МТГ на 2022-2027 роки.