Чопські школярі повернулись із відпочинку (ФОТО)

Дата: 13.12.2021 17:26

Вчора, 12 грудня, учні Чопських закладів загальної середньої освіти повернулися з відпочинку у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка».

Упродовж двох тижнів вони відвідували навчальні заняття у Нижньоворітському ліцеї та мали насичену програму: вікторини, майстер- класи художньо-естетичного напряму, розважальні конкурси, караоке, виховні заходи.

Також наші учні відвідали «Старе село» у Колочаві – перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, Реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Захоплюючою була екскурсія до військово-історичного комплексу «Бункер Лінії Арпада», під час якої діти дізнались цікаві факти про історію Закарпаття, про воєнні події часів Другої Світової війни та військові операції у Карпатах, про будівництво оборонних споруд Лінії Арпада.