У Чопі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО)

Дата: 14.12.2021 16:58

Сьогодні, 14 грудня,  поблизу пам’ятного знаку відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Захід розпочав  голова громадської організації “Союз Чорнобиль Україна міста Чоп” Анатолій Мельник, котрий відзначив, що саме 14 грудня 1986 року завершилося будівництва саркофага над четвертим енергоблоком ЧАЕС.

«Шановні ліквідатори, шановні люди, які в свій час підставили плече, поклали свої життя заради ліквідації аварії. Про аварію на ЧАЕС було сказано багато. І я би хотів подякувати вам за те, що ви є, за те, що ви зробили, зокрема, врятували усіх нас. Я дякую вам. Світла пам’ять тим, хто не дожив до цього часу», — відзначив міський голова Валерій Самардак.

Наостанок до пам’ятного знаку було покладено квіти та запалено лампадки у формі цифр «35», а присутні хвилиною мовчання згадали пам’ять померлих героїв.