Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Дата: 17.12.2021 11:40

Фото без описуПовна назва документа державного планування

Містобудівна документація «Детальний план території під нове кладовище  по вул. Чапаєва, в м. Чоп» (м. Чоп, вул. Темето)

Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення земельної ділянки, на території Чопської територіальної громади для будівництва нового кладовища.

Проект розроблено на підставі Рішенням сьомої сесії сьомого скликання, І засідання Чопської міської ради Закарпатської області від 18 березня 2016 року № 10, та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Чопська міська рада.

Розробник проекту детального плану та ЗВІТУ по СЕО  – ФОП  Фекете С.С.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування -  Чопська міська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 17 грудня 2021 року на сайті Чопської територіальної громади за адресою: http://chop-rada.gov.ualarchives/36374, та триватиме до 20 січня 2022 року.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань

18 січня 2022 року о 11.00 годині у приміщенні міської ради за адресою: м. Чоп, вyл. Бeper, 2 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в міській раді.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Чопської міської ради за адресою:   89502   м. Чоп, 3aкapпarcькa  обл.,  вyл. Бeper, 2  тел/факс : 71-12-42,  71-19-90

Строк подання зауважень і пропозицій становить 32 днів, тобто до 20 січня 2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проведення  транскордонних  консультацій  щодо проекту документа державного планування відсутня.