Нагородження переможців ІІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення" (ФОТО)

Дата: 21.12.2021 11:11

Уже не один рік поспіль у закладах загальної середньої освіти проводиться обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Участь у конкурсі взяли й учні закладів загальної середньої освіти Чопської міської територіальної громади. Робота учениці 10-Б класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Софії Шулевки у номінації «Фоторобота» отримала заохочувальну премію у розмірі однієї тисячі гривень від департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської облдержадміністрації.

Вітаємо переможницю та вчителя зарубіжної літератури Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ольгу Михнову за підготовку фотороботи.