Працівники міської ради взяли участь у тренінгу «Базові навички діалогових практик у громаді» (ФОТО)

Дата: 21.12.2021 16:02

Сьогодні, 21 грудня, у Чопі у рамках проєкту «Підтримка груп самодопомоги та розбудови соціальних структур в Україні», який  реалізовується Ресурсним центром у Закарпатській області ГО «Справа Кольпінга в Україні»  за підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Уряду Німеччини, відбувся  тренінг «Базові навички діалогових практик у громаді» за участі представників Міського центру соціальних служб, Служби у справах дітей, Управління праці і соціального захисту населенні, Відділу ведення Державного реєстру виборців.

Мета тренінгу – сформувати в учасників розуміння діалогу як результативного інструменту вирішення конфліктів та прийняття рішень у громаді, відпрацювання практичних навичок участі у діалозі та проведенні діалогових сесій.

Упродовж дня учасники заходу взяли участь у різноманітних завданнях, тестах та  активно обговорили питання щодо вирішення конфліктів, зокрема:  аналіз підходів; позиції та інтереси у конфлікті; потреби учасників конфлікту; медіація і діалог як інструмент вирішення конфлікту; комунікативні навички, емпатія, перефразування/повернення сенсів. Наостанок було підведено підсумки тренінгу та вручено сертифікати учасникам.