Затверджена символіка села Червоне
На засіданні 11 сесії восьмого скликання рішенням №19 було затверджено символіку села Червоне – герб і прапор, описи та положення про порядок використання символіки.
Опис герба села Червоне
Щит напіврозтятий і перетятий; у верхньому правому червоному полі золота церква; у верхньому лівому зеленому – срібна березова гілочка з трьома листочками, над нею така ж квітка нарцису; у нижньому срібному полі дві хвилясті сині балки, на кожній з яких по срібній рибі. Щит вписаний у декоративний картуш і увінчаний золотою сільською короною.
Опис прапора села Червоне
Квадратне полотнище, яке складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг – верхньої синьої та нижньої жовтої, з кутів від древка до центру прапора йде червоний клин, на якому герб села у щиті (без картуша і корони).
Пояснення символіки
Червоне поле вказує на назву села. Золота церква є символом високої духовності мешканців. Березова гілочка та квітка нарцису означають перших поселенців села, які переселилися з околиць Великого Березного та Хуста. Хвилясті балки символізують місцеву річку (старе та нове русло річки Латориця), а також підкреслюють приналежність до Ужгородщини та Чопської міської територіальної громади.
На прапорі також використано основний колір для ідентифікації села, його герб, а також національні кольори, оскільки село розташоване біля державного кордону України.