«Музична подорож в зимову казку» у Чопській музичній школі (ФОТО)

Дата: 24.12.2021 11:18

У ці чудові передсвяткові дні продовжується низка концертів в Чопській музичній школі! Казкова зима відображена в чарівних звуках концерту «Музична подорож в зимову казку», який підготувала викладач Пілявська-Дьоминова А.І.

Цікаві віршовані композиції об'єднали виступи учнів з пізнавальними вікторинами, загадками тощо. Дружня музикальна атмосфера панувала в залі. Сяюча ялинка, яскраві декорації зробили це свято чудовим подарунком. Інтригою заходу стала обов'язкова умова виступу — новорічний головний убір! Юні музиканти із натхненням виконували п’єси, новорічні пісні та ансамблі. У концерті взяли участь: Янчишин Олександра, Бенце Валерія, Волос Інеса, Криванич Анастасія, Лиходій Софія, Лиходій Ангеліна, Островська Анна, Шутов Олександр, Молнар Максим, Пейчі Жасмин, Маркович Вікторія, Олексик Ангеліна, Фролова Даша,Глусь Дарина, Балог Ярослава, Отян Вікторія, Цігуш Віталій, Щербіна Злата, Кльоцина Кіра, Місяйло Віталій, Комоні Барбара, Брензович Арсен, Гаврилюк Кароліна, Маргітич Вікторія, Штих Анастасія, Кузяшин Артем.

У концерті взяли участь і запрошені гості з Ужгородської школи мистецтв: Заяць Олександра (віолончель) — викладач Ясінська Т. М, концертмейстер Гаковець Н. Є.

Допомагали у створенні зимової казки учням їхні викладачі: Гісем М. Й., Балог А.П, В. М., Король Л. Я., Олійник Т. І., Заяць Н. В., Заяць К. В., Пілявська-Дьоминова А.І.