У КЗ "Центр культури і дозвілля" відбувся святковий концерт «Новорічний вернісаж щасливих людей» (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 28.12.2021 18:46

Сьогодні, 28 грудня, у комунальному закладі «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» відбувся святковий концерт «Новорічний вернісаж щасливих людей».

Цього дня для мешканців громади була підготовлена насичена програма. Для присутніх виступили солісти КЗ Анна Павлечко, Каміла Сабо, Вікторія Грішин, вокальні ансамблі «Чупачупс», «Талісман», «Асорті», ансамбль студії сучасної естрадної пісні «Феєрверк».

Номери підготували вихованці молодшої хореографічної групи «В темну ніч», танець Тінейджерів «Під новий рік», народний клуб східного танцю «Наргіс», народний ансамбль сучасного танцю «Арабеск».

Наостанок було виконано танець «Казковий сон», а солісти комунального закладу «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ»» заспівали пісню «Щасливі люди».

Висловлюємо щиру подяку керівництву, артистам, керівникам і вихованцям гуртків та ансамблів КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» за чудовий вечір і позитивні емоції, за теплу та святкову атмосферу, якими була сповнена зала. Дякуємо Вам, що впродовж року Ви радуєте нас своїми виступами, і бажаємо в подальшому успіхів і творчого натхнення.