Зимові ігри та розваги у «Чарівному ліхтарику»

Дата: 29.12.2021 15:15

Діти дошкільного та шкільного віку Чопської міської територіальної громади мають змогу другий рік поспіль мандрувати сторінками, зустрічатися із казковими героями першого інтерактивного журналу для дітей «Чарівний ліхтарик», а також складати пазлики, вправлятися у правописі букв та їх елементів, розфарбовувати цікаві малюнки, малювати пальчиками, вивчати напам’ять віршики, виконувати логічні вправи.

Уже сьогодні до найменших читачів надійшов новий випуск журналу із яскравою зимовою палітуркою. Основною тематикою цього випуску є зимові ігри та розваги. Якщо скористатися QR-кодом, то можна не тільки прочитати, а й прослухати українські народні аудіоказки, взяти участь у живих майстер-класах, вправлятися в англійській вимові з казковим Дарусиком.

Діти знову зможуть із захопленням гортати сторінки нового випуску «Чарівного ліхтарика» і насолоджуватися новою та цікавою інформацією.