Привітання з Новим роком!

Дата: 31.12.2021 08:30

Шановні мешканці Чопської міської територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас із прийдешнім Новим роком!

Чи не кожна людина вірить, що саме цього дня збуваються мрії, адже Новий рік — це свято надії, радості та щастя. Тож нехай всі прикрощі та негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому. 2021 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Тож нехай і 2022 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь Чопської міської територіальної громади.

Упродовж 2021 року нам вдалося зробити чимало покращень, але ми не будемо зупинятися на досягнутому й надалі працюватимемо на благо громади. Цьогоріч продовжилася розбудова й оновлення освітніх закладів та інфраструктури, а найголовніше — запрацював міський водозабір і розпочалося будівництво другої черги міської мережі водопостачання, що дозволило забезпечити жителів міста якісною водою. І попереду ще багато планів для покращення життя мешканців нашої громади.

Усім жителям Чопської міської територіальної громади бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного добробуту й затишку, незламного духу, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності долі та Божого благословення!

Гарних свят та хорошого настрою!