Забезпечення учнів перших класів закладів загальної середньої освіти Чопської МТГ дидактичним та спортивним інвентарем (ФОТО)

Дата: 04.01.2022 10:20

Для учнів 11 перших класів Чопської міської територіальної громади за кошти з місцевого бюджету придбано нові принтери, ламінатори, папір канцелярський та папір для ламінування.

Щоб учні із задоволенням йшли на уроки фізкультури, із азартом розповідали про них придбано спортінвентар: футбольні м’ячі, скакалки, круги, гімнастичні палиці, масажні коврики, коврики-пазли та ігри для групової роботи. Адже інвентар для проведення уроків фізичного виховання та колективних спортивних ігор, для спортивного залу на свіжому повітрі є дуже необхідними для здоров’я підростаючого покоління.