Розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Чопської територіальної громади

Дата: 05.01.2022 14:15

Із метою забезпечення сталого розвитку Чопської територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної  громади, Чопською  міською радою прийняте рішення від 27.10.2021 № 24  «Про  розроблення  Комплексного  плану  просторового  розвитку  території  Чопської міської  територіальної громади».

Для проведення   та    опрацювання    результатів   громадського   обговорення      з   формування  завдання   на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Чопської територіальної громади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» (далі – Постанова)  буде створено робочу групу, яка є консультативно дорадчим, координуючим органом.

Постановою встановлені вимоги до персонального складу робочої групи:

•  у  персональному  складі  робочої  групи  частка членів,  що  представляють сільські, селищні,  міські ради  та  виконавчий орган відповідної сільської, селищної, міської ради, не повинна перевищувати  половину  складу  робочої групи  плюс одна особа;

• повинно бути забезпечено  участь  у  робочій  групі  принаймні одного представника  від  кожного  з  населених  пунктів, розташованих  на  території територіальної  громади,  який  не є співробітником виконавчого органу;

• допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

У  подальшому  робочою  групою  будуть  обговорені  загальні  пріоритети розвитку територіальної громади:

•   бачення  перспективи розвитку територіальної громади;

•    перелік пріоритетів довгострокового розвитку територіальної громади;

•   визначення  основних  заходів  щодо  сприяння  залученню  інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності.

Заявки  на  участь  у  робочій  групі  будуть прийматися на наступний день після публікації оголошення протягом 15  робочих днів.

Заявки  можна  подавати  за  адресою:

89502, м. Чоп,  3aкapпarcькa обл.,  вyл. Бeper, 2, тел/факс: 71-12-42, 71-19-90; (еmail): chop@carpathia.gov.ua, телефон для довідок: +38 0990774346