Оголошення про проведення обговорення щодо надання якісного та збалансованого харчування учнів 1-4 класів

Дата: 11.01.2022 18:10

Завтра, 12 січня, о 15.00 год. Чопський міський голова запрошує до спілкування батьківські комітети Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 Чопської міської ради щодо надання якісного та збалансованого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до нових норм організації харчування у закладах освіти, затверджених постановою  КМУ від 24 березня 2021 р. № 305, яка вступила в дію з 01.01.2022 р.

Чопська міська рада та управління освіти, культури, молоді та спорту ставлять за мету почути об’єктивну думку батьків  щодо організації харчування та інших нагальних питань.

Такі зустрічі буде проведено з батьківськими комітетами кожного закладу освіти окремо у визначені терміни, оскільки питання якісної матеріально-технічної бази закладів освіти та харчування учнів у них є пріоритетним завданням міської ради.