У міській раді обговорили порядок складання та подання державного статистичного спостереження (ФОТО)

Дата: 12.01.2022 11:17

Сьогодні, 12 січня, під головуванням Головного управління статистики у Закарпатській області відбулася онлайн-нарада за участі начальника та головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій Тетяни Чебан та Ірини Хижняк, старост Есенського старостинського округу Лівії Банго, Соломонівського старостинського округу Золтана Кертеса, Тисаашванського старостинського округу Галини Маломки, Червонівського старостинського округу Володимира Філіпа. Під час наради було обговорено порядок складання та подання державного статистичного спостереження у 2022 році.