У Чопському закладі загальної середньої освіти №1 тривають ремонтні роботи (ФОТО)

Дата: 13.01.2022 14:51

Як ми повідомляли, у жовтні для подальшої експлуатації будівлі та надання якісних освітніх послуг у початковій школі Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 розпочався капітальний ремонт. На сьогодні закінчені роботи по капітальному ремонту крівлі та внутрішніх приміщень, повністю оновлені класні та підсобні приміщення, замінено електромережу, підлогу, двері, викладено плиткою сходову клітину. За 2022 рік будуть виконані роботи по утепленню фасаду будівлі.

Нагадуємо, що минулоріч в основному корпусі закладу стартували роботи по капітальному ремонту фасаду з утепленням та фарбуванням.