Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету Чопської міської ради

Дата: 14.01.2022 08:57

У четвер, 20 січня, о 14.00 год. у залі засідань Чопської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Чопської міської ради з наступним порядком денним:

1. Про роботу Служби у справах дітей та  Комісії  з  питань  захисту  прав дитини протягом 2021 року.
2. Про роботу Відділу публічних закупівель протягом 2021 року.
3.  Про затвердження списків осіб, що перебувають на обліку громадян, потребуючих поліпшення житлових умов  при виконавчому комітеті Чопської міської ради.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 16 червня 2016 року № 114 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій».
5. Про зміну договору найму житлового приміщення.
6. Про затвердження розпоряджень Чопського міського голови.
7. Про  затвердження робочого проекту «Реконструкція каналізаційної очисної споруди в м. Чоп, Закарпатська область».
8. Про  затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі по вул. Головна, 39 в м. Чоп».
9. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт внутріквартальних проїздів і пішохідних зон по вул. Миру, 21 в м. Чоп (Коригування)».
10. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
11. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
12. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
13. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
14. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
16. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
20. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
21. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
22. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
23. Про надання матеріальної допомоги мешканцям Чопської міської територіальної громади.
24. Про надання допомоги на поховання.
25. Про  надання дозволу на отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення.
26. Різне.