ВГО "Асоціація платників податків України" інформує

Дата: 20.01.2022 12:04

Фото без описуЦього тижня за ініціативи Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" в Закарпатській області спільно з ГУ ДПС у Закарпатській області відбувся семінар щодо зміни в оподаткуванні підприємців та застосування ПРРО.

ВГО "Асоціація платників податків України" та її Територіальне відділення в Закарпатській області створені з метою захисту законних, економічних, соціальних та інших інтересів платників податків, а також сприянню розвитку національного підприємництва.

Основними завданнями діяльності ВГО є:

• захист законних прав та інтересів платників у податковій службі, судах та інших виконавчих органах влади;
  • проведення семінарів, круглих столів, масово-роз’яснювальної роботи та надання консультацій щодо податкового законодавства;
  • вивчення суспільної думки про діюче податкове законодавство та внесення пропозицій щодо його удосконалення.