Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 20.01.2022 14:57

Сьогодні, 20 січня, відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 26 питань, серед  яких 1 додаткове.

Присутні заслухали та затвердили звіт про роботу Служби у справах дітей та Комісії з питань захисту прав дитини і Відділу публічних закупівель протягом 2021 року, списки осіб, що перебувають на обліку громадян, потребуючих поліпшення житлових умов  при виконавчому комітеті Чопської міської ради.

Також було внесено зміни до рішення виконавчого комітету Чопської міської ради від 16 червня 2016 року № 114 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», змінено договір найму житлового приміщення та надано дозвіл на отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення.

Разом із ти затверджено розпорядження міського голови та робочі проєкти: «Реконструкція каналізаційної очисної споруди в м. Чоп, Закарпатська область», «Капітальний ремонт будівлі по вул. Головна, 39 в м. Чоп», «Капітальний ремонт внутріквартальних проїздів і пішохідних зон по вул. Миру, 21 в м. Чоп (Коригування)».

Наостанок було прийнято 15 питань щодо надання матеріальної допомоги та 1 допомога на поховання.

У різному міський голова Валерій Самардак запросив присутніх долучитися до заходів з нагоди 103-ї річниці з Дня Соборності України, котрі відбудеться 21 січня о 10.00 год., а директор Чопської музичної школи Магарета Гісем запросила послухати концерти, присвячені Дню угорською культури — 20 січня о 16.00 год., Дню Соборності України — 21 січня о 16.00 год. у приміщенні МШ.