Секретар міської ради взяла участь у конференції Палати секретарів рад коаліційного об’єднання «Рада територіальних громад Закарпаття» (ФОТО)

Дата: 21.01.2022 09:04

Учора, 20 січня, у сесійні залі Ужгородської міської ради відбулася установча конференція Палати секретарів рад коаліційного об’єднання «Рада територіальних громад Закарпаття». Участь у заході  взяли народний депутат Михайло Лаба, представники Закарпатської обласної ради та ОДА, керівники всеукраїнських і регіональних асоціацій органів місцевого самоврядування краю. Долучилася до конференції і секретар Чопської міської ради Галина Цар.

Під час конференції була проведена презентація, обговорені Положення та 8 Програм діяльності Ради територіальних громад Закарпаття, обрано Президію Палати секретарів рад. Також присутні розглянули перелік партнерських експертних організацій і установ Ради.