Оголошення про канікули у закладах освіти Чопської МТГ

Дата: 21.01.2022 12:57

У зв’язку зі збільшенням захворюваності на COVID-19 серед педагогічних працівників та учнів закладів загальної середньої освіти територіальної громади на ГРВІ, відповідно до рішення педрад та наказів директорів закладів «Про внесення змін до структури навчального року»  весняні канікули перенесено на новий період.

Із  24 січня по 30 січня  2022 року включно учні Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Чопського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. І.Сечені, Есенського ОЗЗСО І-ІІІ ст., Червонівського ЗЗСО І-ІІІ ст. будуть відпочивати на канікулах. Освітній процесс розпочнеться 31 січня 2022 року.

25 січня, після моніторингу захворюваності в інших закладах будуть прийматися відповідні рішення щодо подальшої організації освітнього процесу.