Гордість Чопського закладу загальної середньої освіти №1 (ФОТО)

Дата: 25.01.2022 17:49
Кількість переглядів: 1933

Чопські заклади загальної середньої осіти завжди славилися своїми академічними здобутками. Тож і тепер маємо чимало відмінників навчання.

Цьогоріч Чопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 має 48 відмінників!

Ми пишаємося Вами і бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

5 клас: Демчур  Давид, Іжик Тарас, Капко Віталій, Корнутяк Таїсія, Ліснічук Тетяна, Лукащук Ростислав, Малявський Матвій, Хафізова Мілана.

6 клас: Ворон Каріна, Гаврилюк Кароліна, Дуніна Лія, Лемішко Юліана, Лешко Сергій, Лиходій Софія, Музика Софія, Отян Вікторія, Панчоха Вероніка, Селівоненко Марія, Цибульський Василь, Янчишин Олександра.

7 клас: Березовський Володимир, Зубець Юлія, Кабріс Ірина, Струць Анна, Чайка Анна.

8 клас: Габрикевич Наталія, Горбей  Ангеліна, Меліка Анна, Олексик Кристина, Франчук Дмитро, Шевченко Вероніка.

9 клас: Габрикевич Вікторія, Захарчук Поліна, Зязін Дмитро, Ковальов Віктор, Майор Валентин, Попович Вадим, Приходько Максим, Росоха Євгенія, Росоха Софія, Цебак Олег.

10 клас: Кіш Ніколетт, Кованюк Катерина, Лешко Юлія.

11 клас: Балко Яна, Зубець Анна, Місяйло Анна, Сліпокурова Юлія.