Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС (ФОТО)

Дата: 28.01.2022 11:46

Сьогодні, 28 січня, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Окрім членів комісії, була присутня начальник управління освіти, культури, молоді і спорту Ольга Бізіля.

Під час засідання розглянуто 2 питання порядку денного:

І. Про обрання секретаря комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 28.01.2022.

ІІ. Про  погіршення  стану  епідемічної ситуації  захворюваності на ГРВІ і COVID-19 на території Чопської міської територіальної громади.

У зв’язку з хворобою секретаря комісії  на позаплановому засіданні секретарем було призначено Курина Віктора Михайловича.

Під час засідання комісії було зазначено, протягом останнього, четвертого тижня року, в населених пунктах району відмічається ріст захворюваності на ГРВІ і   COVID-19  в порівнянні з попереднім тижнем в 2,6 рази. За останній тиждень зареєстровано  695 випадків захворювання,  з них на ГРВІ - 485, на COVID-19 - 210, за минулий тиждень року захворюваність становила 361  випадок, з них 242 – ГРВІ, 119 випадків  –   COVID-19. Показник захворюваності протягом останнього тижня становить 862,7 на 100 тис. населення, зокрема, ГРВІ- 602,0 при  показнику епідпорогу захворюваності 525,0 (перевищення на 12,8%).  Загалом показник захворюваності на ГРВІ  і  COVID-19 перевищує епідпоріг  на 39,1%.

Серед дитячого населення  за поточний тиждень зареєстровано 253 випадки захворювання, що на 39,5% вище ніж минулого тижня (153 випадки). У розрізі вікових груп  найбільший відсоток росту захворюваності  серед дітей шкільного віку. У порівнянні з попереднім тижнем на поточному тижні зареєстровано на 48% більше випадків захворювання серед дітей 5-17 років (190 проти 99 випадків). Серед дитячого населення  лабораторно підтверджено два випадки захворювання на грип А.

Випадки захворювання на коронавірусну інфекцію протягом останніх двох тижнів реєструються як серед школярів навчально-освітніх закладів, так і серед персоналу. Всього по наданих термінових повідомленнях в закладах освіти станом на 26.01.2022 року захворіло 12 працівників закладів  і 406 учнів.

На поточному четвертому тижні епідемічного сезону  у районі продовжується  зростання активності епідпроцесу в порівнянні з минулим тижнем.  Згідно вимог наказу МОЗ України від 17 травня 2019 р. № 1126 рівень інтенсивності захворюваності на ГРВІ у районі характеризується як середній з перевищенням епідпорогу на 39,1 % та лабораторно підтвердженою циркуляцією вірусів грипу типів А і В, зростанням захворюваності дітей шкільного віку.

Інтенсивне поширення збудників двох високо контагіозних захворювань (грип, COVID-19) та вірусів ГРВІ сприяло різкому погіршенню епідемічної ситуації в  населених пунктах району  на 3 поточному тижні року.

Стан  епідемічної ситуації та динаміка основних її параметрів  дозволяють   рекомендувати  запровадження  карантинно-обмежувальних заходів в шкільних навчальних закладах.

Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради інформує про стан захворюваності учнів та вчителів закладів загальної середньої освіти Чопської МТГ на ГРВІ та COVID станом на 26.01.2022року

Назва закладу освіти

К-сть хворих вчителів

К-сть учнів у закладі

К-стьхворих учнів

% хворих

1.

Чопський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

7

691

171

25

2.

Чопський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім.І.Сечені

4

396

150

38

3.

Червонівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

163

6

4

4.

Соломонівська гімназія

95

8

9

5.

Тисаашванська гімназія

1

67

16

23

6.

Есенський ОЗЗСО   І-ІІІ ст.

187

41

22

7.

Соловківська філія Есенського ОЗЗСО    І-ІІІ ст.

63

11

18

8.

Петрівська початкова шола

15

3

20

Після обговорення інформації комісія вирішила рекомендувати Управлінню освіти, культури. молоді і спорту розглянути питання про запровадження дистанційного навчання для учнів 1-11 класів закладів освіти Чопської МТГ, Чопській дитячій музичній школі, Чопській дитячо-юнацькій спортивній школі  з  31 січня  по 13 лютого 2022 року. Крмі того, запропоновано посилити комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів у Чопської МТГ та продовжити дію Комплексного плану профілактичних протиепідемічних заходів із грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідемічний сезон 2021-2022 років.