Змістовне дозвілля дітей Чопської міської територіальної громади

Дата: 28.01.2022 13:30

За підтримки Чопської міської ради управлінням освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради проведено заходи щодо надання можливості  відпочинку учнів закладів загальної середньої освіти громади упродовж 26-28 січня на ковзанкці «IceLand» в місті Ужгороді.

Загалом 113 учнів із Червонівського ЗЗСО Ш-ІІІ ст., Чопського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. І.Сечені, Есенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. та Соломонівської гімназії  мали змогу відвідати ковзанку. Під час катання діти отримали чимало позитивних емоцій, адже дехто вперше став на ковзани. Радісні та щасливі повернулися додому.

Хочемо висловити щиру подяку Олександру  Онищуку, який надав можливість дітям нашої територіальної громади відвідати ковзанку і весело провести дозвілля, та депутату Чопської міської ради Ігорю Глусю за ініціативність.