Оголошення про засідання комісії з питань земельних відносин та містобудування

Дата: 11.02.2022 15:11

У четвер, 17 лютого, о 17.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування з наступним порядком денним:

1. Про затвердження детального плану території.
2. Про затвердження детального плану території.
3. Про затвердження детального плану території.
4. Про затвердження детального плану території.
5. Про затвердження детального плану території.
6. Про затвердження детального плану території.
7. Про розроблення  детального плану території.
8. Про внесення змін до рішення 9 сесії 4 скликання  Червонівської сільської ради від 16.09.2003 р.
9. Про внесення змін до додатку до рішення 29 сесії 7 скликання  Соловківської сільської ради від 12.03.2020 року № 395 – 20/2020.
10. Про припинення  договору оренди земельної ділянки в зв’язку зі смертю орендаря.
11. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
13. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
14.  Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
15. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
16. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
17. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва індивідуального гаражу.
18. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
19. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
20. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
21.  Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
22. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
23. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
24. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
25. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
26. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
27. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
28. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
29. Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства.
30. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно сертифікатів на земельну часту (пай).
31. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок та надання у власність згідно сертифікатів на земельну частку (пай).
32. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок та надання у власність згідно сертифікатів на земельну частку (пай).
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу  безоплатно у  приватну власність для ведення особистого селянського господарства
34. Різне.