У Чопі пройшов 7-й турнір із волейболу на Кубок мера (ФОТО)

Дата: 12.02.2022 14:24

Сьогодні, 12 лютого, пройшов 7-й відкритий турнір із волейболу на Кубок мера Чопської міської територіальної громади.

Змагання відкрив Чопський міський голова Валерій Самардак, який побажав усім учасникам успіхів у грі.

Участь у турнірі взяли шість команд: “Мукачево”, “Берегово”, “Чопська газета”, “Т0300″, “Велика Добронь”, “Бочка”.

У запеклій боротьбі четверту сходинку посіла команда “Чопська газета”, третю — “Берегово″, другу — “Мукачево”. Головний приз турніру — перехідний кубок — виборола команда “Бочка”. Учасники, які посіли призові місця, отримали грошову винагороду від приватного підприємця Віталія Лугового.

Наостанок міський голова подякував усім присутнім за участь у змаганнях і запросив на восьмий міський відкритий турнір із волейболу у 2023 році.