У Чопській МТГ відзначили День єднання (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 16.02.2022 11:08

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято —День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.

І сьогодні, 16 лютого, до свята долучилася і Чопська міська територіальна громада. За участі представників міської ради, освітніх і культурних закладів, працівників установ і організацій міста у центральній частині Чопа відбулося відзначення Дня єднання під синьо-жовтими стягами. Присутні мали прикріплені до одягу синьо-жовті стрічки та виконали Державний Гімн України.

«Ми всі тут зібралися, щоб ще раз підтвердити своє бажання жити у вільній, незалежній, сильній Україні. Нехай усі бачать, — наші друзі, наші вороги, — по всьому світу нас багато, і ми будемо боронити свою вільну землю. Ми будемо все робити для того, щоб наша держава була сильною.

Слава Україні», — відзначив Чопський міський голова Валерій Самардак.

Із ліричними словами виступила директор КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської міської територіальної громади» Віра Сентипал, зворушливу пісню «Країно моя» виконала завідувач Соломонівського СБК-філії  Ірина Дагулич.

«Україна — єдина!», — відзначили присутні.

Долучилися до відзначення старости відповідних старостинських округів, мешканці сіл нашої громади та учні загальноосвітніх закладів.