У міській раді засідали постійні депутатські комісії (ФОТО)

Дата: 16.02.2022 17:26

Сьогодні, 16 лютого, відбулися засідання постійних депутатських комісій із питань: бюджету та економічного розвиткузаконності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики.

Під час засідань комісії з питань бюджету та економічного розвитку депутати розглянули усі питання порядку денного комісії та рекомендували їх до розгляду на засіданні 13 сесії,  котра відбудеться 23 лютого.

Разом із тим на засіданні комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики було рекомендовано до розгляду сесією усіх питань порядку денного, окрім затвердження Програми «Забезпечення професійного захисту адвокатами інтересів Чопської міської територіальної громади», під час обговорення якого члени комісії утрималися.