Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 17.02.2022 16:10

Сьогодні, 17 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 50 питань, серед яких 4 додаткові.

Члени виконавчого комітету заслухали та затвердили звіт про роботу відділу міського господарства та Міського центру соціальних служб протягом 2021 року, схвалили Програму підтримки 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Закарпатській області на 2022-2023 роки, Програму «Власний дім» Чопської міської територіальної громади на 2022-2025 роки, Програму «Поліцейський офіцер громади» Чопської міської територіальної громади на 2022 рік.

Також надано дозвіл на  здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, на приватизацію квартир, на розміщення особи у Центрі надання соціальних послуг Великодобронської сільської рад, на видалення зелених насаджень, внесено зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини та до рішення виконавчого комітету від 26.08.2021 № 313. Разом із тим прийнято на квартирний облік, змінено договір найму житлового приміщення, надано статус «дитини, позбавленої батьківського піклування», визначено об’єкти та види безоплатних суспільно корисних робіт для відбування засудженими та порушниками покарань і адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт на території Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області.

Крім того, утворено та затверджено склад суб'єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чопської міської територіальної громади.

Наостанок було прийнято 29 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 3 матеріальні допомоги на поховання.

У різному керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Вікторія Сергієнко запросила присутніх взяти участь у заходах, присвячених вшануванню річниці бойових дій при Дебальцеві та подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, котрі відбудуться 18 лютого у КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ»