Нагадування депутатам: звітування!

Дата: 18.02.2022 10:23

Шановні депутати Чопської міської ради!

Відповідно до статті 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, статті 4.1.11 Регламенту Чопської міської ради, додатку 5 Статуту Чопської міської територіальної громади, затвердженого рішенням 6 сесії Чопської міської ради VIІI скликання від 23.06.2021 року № 11, депутати міської ради періодично, але не рідше одного разу на рік, особисто звітують про свою роботу перед територіальною громадою.

Нагадуємо, що згідно з рішенням 11 сесії Чопської міської ради VIІI скликання від 15.12.2021 року № 20 депутатам Чопської міської ради в термін до 28 лютого 2022 року необхідно подати орієнтовні строки звітування перед виборцями за попередній рік.

Відповідно до рішення квітень кожного наступного року визначений місяцем проведення звітів депутатів Чопської міської ради перед виборцями за попередній рік. За результатами проведених зустрічей та заслуханих звітів депутатів про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, депутатам письмовий та електронний варіанти звітів необхідно подати до Чопської міської ради не пізніше 15 травня року, наступного за звітним, для забезпечення розміщення поданих звітів депутатів на офіційному вебпорталі Чопської міської ради в мережі Інтернет