До Чопа надійшла чергова допомога з Чехії (ФОТО)

Дата: 01.03.2022 14:47

Сьогодні, 1 березня, до Чопа прибула третя гуманітарна допомога у вигляді речей першої необхідності (ковдри, спальні мішки, каремати, засоби гігієни, підгузки тощо) та продовольчих товарів. Тритонний гуманітарний вантаж знову надійшов «Чеською залізницею» від мешканців міста Плзень.

Відзначимо, що першу допомогу ми отримали 27 лютого.

Висловлюємо щиру подяку небайдужим мешканцям, котрі допомогли розвантажити гуманітарну.

Разом із тим нагадуємо, що відповідно до інформації ПАТ «Укрзалізниця» сьогодні, 1 березня, зі станції Чоп вирушить поїзд, кінцева станція якого у Чеській Республіці. Орієнтовне відправлення 16:40, однак митний контроль слід пройти до 15:30. Посадка на поїзд відбуватиметься за наявності паспорта громадянина України або ж закордонного паспорта. Пріоритет надається жінкам та дітям. Проїзд безкоштовний.