До Чопа надійшла чергова допомога з Чехії (ФОТО)

Дата: 02.03.2022 12:54

Сьогодні, 2 березня, до Чопа з Чехії прибула четверта гуманітарна допомога у вигляді речей першої необхідності  та продовольчих товарів: засоби гігієни (підгузки, засоби жіночої гігієни, вологі серветки, мило, зубні щітки та паста), сухі продукти харчування (дитяче харчування, снеки, сухарі), спальні мішки, ковдри тощо. Гуманітарний вантаж знову надійшов «Чеською залізницею».

Відзначимо, що допомогу ми отримали 27 і 28 лютого, 1 березня.

Висловлюємо щиру подяку небайдужим мешканцям, котрі допомогли розвантажити гуманітарну.

Разом із тим нагадуємо, що відповідно до інформації ПАТ «Укрзалізниця» сьогодні, 2 березня відбудеться евакуаційний рейс з вокзалу міста Чоп до Чехії. Рухомий склад надано чеським перевізником. Поїзд робитиме зупинки по території Словаччини та Чехії, прямує через Кошіце, Остраву та Прагу. Відправлення 16:40, однак митний контроль слід пройти до 15:30. Посадка на поїзд здійснюється за закордонного паспорта. Пріоритет надається жінкам та дітям. Проїзд безкоштовний!