Чопська громада направляє гуманітарну допомогу потребуючим у «гарячих» точках (ФОТО)

Дата: 09.03.2022 14:08

Із кінця лютого Чопська міська територіальна громада допомагає тимчасово переселеним особам, зокрема створено пункти розміщення переселенців із місць проведення активних бойових дій України, де можна відпочити, переночувати та тричі на день поїсти, а на вокзалах є можливість отримати гарячі напої, бутерброди, дитяче харчування та засоби особистої гігієни.

Разом із тим другий тиждень поспіль Чопська міська рада спільно з волонтерами активно долучається до надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям і мешканцям населених пунктів України, які перебувають у зоні бойових дій. Допомога надається адресно й відповідно до кожного запиту, який надходить від потребуючих.

Загалом для потреб людей було передано продукти харчування, предмети гігієни, воду, теплий одяг, ковдри, медичні засоби тощо.

Роботи з надання допомоги продовжуватимуться й надалі.