До уваги переселенців!

Дата: 11.03.2022 13:15

Шановні переселенці!

Місця для тимчасового розміщення, де можна відпочити та поїсти:

• Чопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені – м. Чоп, вул. Миру, 13
  • Заклад дошкільної освіти «Казка» м. Чоп – м. Чоп, вул. Миру, 8 (розміщення родин із дітьми).

Просимо тимчасово переміщених осіб, котрі проживають у родичів/друзів/знайомих чи знімають житло, звернутися до Чопської міської ради з документами, що посвідчують особу, для здійснення реєстрації.

Разом із тим чоловікам віком від 18 до 60 років, які приїхали до нашої громади з інших областей, рекомендуємо звернутися у Відділ з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи (вул. Залізнична, 1, каб. №4) для отримання подальших інструкцій щодо необхідності стати на облік за місцем перебування у центрах комплектування та соціальної підтримки.

У разі необхідності отримання допомоги та інформаційних роз’яснень можна звернутися:

інформаційний центр Чопської міської ради, котрий розташований у приміщенні приміського вокзалу станції Чоп (площа Європейська, 5),

Чопська міська рада (вул. Берег, 2, ІІ поверх, каб. №1).

Контактний телефон: 0312 71-12-42, 093-701-40-11.