Висловлюємо подяку волонтерам!

Дата: 14.03.2022 10:33

Фото без описуТриває 19-й день війни. У зв’язку з цим багато мешканців нашої країни були змушені тимчасово покинути власні домівки у зоні бойових дій. І для розміщення таких осіб на території громади створено 4 пункти розміщення, а для людей, які чекають перетину кордону залізничним сполученням, на вокзалі організовано цілодобове чергування та є можливість отримати гарячі напої, бутерброди, дитяче харчування та засоби особистої гігієни.

Для повноцінної організації роботи як у пунктах розміщення переселенців, так і на вокзалах постійно працюють працівники міської ради та допомагають волонтери, громадські організації, небайдужі мешканці, закордонні друзі, які роблять неоціненний вклад для спокійного та максимально комфортного за існуючих умов перебування тимчасово переміщених осіб. Ми висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився та долучається до роботи.

Дякуємо й тим, хто допомагає організовувати адресну гуманітарну допомогу для тих, хто потребує у гарячих точках нашої країни.

Ми згуртувалися! Разом ми сильні, разом ми переможемо!

Слава Україні!