До Чопа надійшла чергова допомога з Чехії (ФОТО)

Дата: 16.03.2022 17:19

Сьогодні, 16 березня, до Чопа надійшов черговий поїзд із гуманітарним  вантажем від Чеської залізниці (Ceské dráhy). Закордонні партнери надіслали воду в пляшках, продукти харчування, дитяче харчування, корм для домашніх тварин, дитячий і дорослий одяг, дитяче взуття, засоби гігієни (засоби жіночої гігієни, дитячі підгузки, гелі для душу, мило, вологі і сухі серветки, зубна паста та щітки, крем для рук, шампуні тощо), ковдри, каремати, подушки, спальні мішки, рушники, перев’язувальні матеріали, джгути, дезінфікуючі засоби, бинти, марлю та інше. Загалом до Чопа надійшло 62 тони вантажу, котрий буде розподілений між пунктами перебування тимчасово переміщених осіб на території Чопської міської територіальної громади, а також надісланий адресно відповідно до запитів від мешканців чи військовослужбовців, що перебувають у зоні бойових дій.

Разом із тим військовослужбовцям буде передано отримані Power bank.

Висловлюємо щиру подяку закордонним друзям, які не залишаються осторонь, та небайдужим мешканцям нашої громади, котрі допомогли розвантажити гуманітарну допомогу.

Дякуємо усім! Разом ми сильні! Разом ми єдині!