Чопська громада отримала допомогу від міста Соколов-Малопольський (ФОТО, ВІДЕО)

Дата: 21.03.2022 14:49

26-й день в Україні триває війна, 26-й день українці мужньо боронять наші землі та нашу незалежність від російської навали.  І ще на початку війни до керівництва міської ради звернувся очільник міста-побратима Чопа, бурмістр Гміни і Міста Соколов-Малопольський Анжей Ожог.  Польські колеги на чолі з міським головою запропонували надати гуманітарну допомогу чопській громаді, котра активно підтримує вимушених переселенців та направляє адресну допомогу на потреби мешканців з зони бойових дій.

Соколов-Малопольський вже двічі надавав допомогу, зокрема, продукти харчування, засоби гігієни, дитячий і дорослий одяг, матраци, ковдри, подушки тощо. Допомога була зібрана завдяки небайдужим мешканцям, OSP Trzebos' (пожежна частина), підприємцям.

18 березня отримано другий вантаж. Представкником від Чопської міської територіальної громади стала секретар міської ради Галина Цар. До перевантаження транспорту долучилися і працівники адміністрації Захоні на чолі з міським головою Ласлом Хелмеці. Зазначимо, що саме угорське місто Захонь приймає та розміщує вимушених переселенців, котрі їдуть із Чопа.

Висловлюємо щиру подяку нашим містам-побратимам, котрі не залишаються осторонь та надають всебічну підтримку Україні. Також дякуємо Уляні Капраль за допомогу в транспортуванні гуманітарного вантажу.

Разом ми сильні! Разом ми переможемо!

Слава Україні!