Внесено зміни до Програми створення та накопичення матеріального резерву Чопської міської територіальної громади на 2021-2025 роки та до цільової комплексної Програми „Турбота” на 2021 – 2022 роки

Дата: 23.03.2022 15:01

На позачерговому засіданні 15 сесії восьмого скликання внесено зміни до Програми створення та накопичення матеріального резерву Чопської міської територіальної громади на 2021-2025 роки та до цільової комплексної Програми „Турбота” на  2021 – 2022 роки. Відповідно до рішення №1 і №2 для забезпечення безоплатного тимчасового  проживання, харчування та інших видів життєдіяльності вимушено переміщених осіб у тимчасових пунктах проживання і харчування постраждалого населення (зокрема, забезпечення  продовольчими  і іншими товарами та  послугами) у зв’язку із введенням воєнного стану на території України здійснено перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками  коштів бюджету Чопської міської територіальної громади  в межах загального обсягу видатків у сумі 500 000,0 грн.