Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 24.03.2022 15:19

Фото без описуСьогодні, 24 березня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 27 питань, серед яких 2 додаткові.

На початку  засідання виступив представник офісу Генерального прокурора України Тарас Ільницький, котрий закликав поширювати інформацію серед вимушених переселених осіб, котрі проживають на території Чопської МТГ, щодо подання фактів матеріальних збитків (зруйновано/пошкоджено житло, нежитлові приміщення, транспортні засоби, інше майно) чи протиправних дій щодо цивільного населення внаслідок військової агресії Російської федерації. А також відзначив, що є можливість отримання компенсації за завдану шкоду.

Присутні заслухали та затвердили звіт про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Чопської міської територіальної громади  за 2021 рік; план роботи Виконавчого комітету Чопської міської ради на ІІ квартал 2022 року; план заходів щодо організації роботи із складання прогнозу бюджету міської територіальної громади на 2023 - 2025 роки, складання проєкту бюджету міської територіальної громади на 2023 рік; план заходів щодо організації виконання  бюджету міської територіальної громади та внесення змін до бюджету міської територіальної громади  щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету міської територіальної громади.

Також  надано дозвіл на тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою міста Чоп, погодження КП ЧМР «Чистий Чоп» та погоджено проєкт Договору оренди квартир по вулиці Темето, 11. Разом із тим внесено зміни до складу  опікунської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

Наостанок було прийнято 18 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 1 матеріальна допомога на поховання.

У різному керуючий справами виконавчого комітету Вікторія Сергієнко наголосила, що вимушено переміщеним особам, які зареєструвались у громадах, виплачуватимуть гроші:

- держава виплатить кожному переселенцю 2 тисячі гривень;

- 3 тисячі гривень на кожну дитину, яку перевезли в більш безпечний регіон;

- підприємствам платитимуть 6 500 гривень за кожного працевлаштованого переселенця;

- сім’ї, які прихистили у себе переселенців, отримуватимуть 450 гривень компенсації на місяць за кожну людину.