Нам потрібна зброя, яка дозволить вигнати окупантів із нашої землі, – звернення Володимира Зеленського до народу та політиків Нідерландів

Дата: 01.04.2022 08:41

«Ми не маємо права дати цій війні ще 36 днів! Ми повинні всі разом змусити Росію шукати мир якнайшвидше! Сотні дітей убиті. Тисячі людей убиті. Десятки тисяч будинків зруйновані. Спалені міста, села. Російські окупанти ґвалтують жінок в окупованих районах. Розкрадають усе, що знаходять. Вони навіть убивають вже не для того, щоб досягти якогось військового успіху. Не для того, щоб сіяти терор. Вони почали вбивати від того, що це для них – немов розвага! Розвага для людей, які мають скільки завгодно зброї та жодних стримувальних чинників. Ми не змиримося з цим ніколи! І не припинимо захищатися». Володимир Зеленський звернувся до народу й політиків Нідерландів.