Приберіть власні будівельні матеріали та відходи!

Дата: 01.04.2022 09:23

Шановні жителі Чопської міської територіальної громади!

Звертаємо вашу увагу на недопустимість складування будівельних матеріалів та відходів на прилеглих територіях до приватних домогосподарств та інших об’єктів вашої власності!

Просимо жителів міста у найкоротший термін прибрати власні будівельні матеріали (пісок, щебінь, мучку, цеглу, дошки, та ін.), гілля тощо з прилеглих до приватних територій, з газонів, зелених зон, тротуарів та проїзної частини вулиць. Ваші незаконно складовані речі впливатимуть на безпеку руху.

Наголошуємо: складування будівельних матеріалів, побутових відходів поза межами власних земельних ділянок є порушенням «Правил благоустрою і утримання території  м. Чоп». За невиконання порядку здійснення благоустрою та утримання прилеглої до приватних будівель території власник або користувач земельної ділянки несе відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто,  для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок, а відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне місто.

Нехай чистота та охайність стануть вашою доброю звичкою.