Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку КП ЧМР «Водоканал Чоп»

Дата: 01.04.2022 10:13

Фото без описуОператор зовнішніх інженерних мереж  КП  ЧМР «Водоканал Чоп» у відповідності до п.3 ст.3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку води за адресами згідно Додатку.

Станом на 30.03.2022 року орієнтовна вартість встановлення вузла комерційного обліку води становить -  10350  грн.:

• вартість вузла комерційного обліку води PoWoGaz – 9000,00 грн;
  • вартість додаткових матеріалів для монтажу вузла комерційного обліку води – 1000,00 грн;
  • вартість робіт зі встановлення вузла комерційного обліку води – 350,00 грн.

Відповідно до п.6 ст.3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку включаються до складу тарифів на відповідні комунальні послуги.

Співвласники будинку протягом двох місяців з дня отримання цього повідомлення мають право повідомити КП  ЧМР «Водоканал Чоп» (за своїм вибором) про:

• згоду на встановлення КП  ЧМР «Водоканал Чоп» вузла комерційного обліку води;
  • намір самостійно обладнати будинок вузлом комерційного обліку води у встановленому законодавством порядку.

Відповідь на повідомлення просимо надати у вигляді протоколу зборів співвласників на поштову адресу КП  ЧМР «Водоканал Чоп»: вул.. Головна, 43, м. Чоп, Закарпатська обл., 89502, або на E-mail: kp-vodokanal-chop@ukr.net (протокол у вигляді сканкопії).

Відсутність відповіді співвласників на це повідомлення розцінюється як згода на встановлення вузла комерційного обліку води  оператором зовнішніх інженерних мереж  КП  ЧМР «Водоканал Чоп».

Контакти КП  ЧМР «Водоканал Чоп»:

тел.:  (0312) 71-12-39

ел.пошта: kp-vodokanal-chop@ukr.net

Повідомлення розміщене на офіційному веб-сайті: https://chop-rada.gov.ua/

Адміністрація КП ЧМР "Водоканал Чоп"