Вимушені переселенці віддячили за прихисток чопській громаді (ФОТО)

Дата: 05.04.2022 11:52

Чопська міська територіальна громада з початку активних бойових дій росії активно намагається допомагати людям, які були вимушені покинути власні домівки через постійні обстріли ворога.

Цілодобово працюють пункти перебування тимчасово переміщених осіб, де можна відпочити, переночувати та тричі на день поїсти. Мешканці громади також допомагають, надаючи прихисток для внутрішньо переселених осіб у власних оселях.

За тепло та підтримку, яким діляться мешканці нашої громади, вирішили віддячити й люди, котрі тимчасово перебувають у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені, які гуртом прибрали територію міського парку. Одна з жінок разом із дітьми висадила на території ЗЗСО кущ самшиту. Як зазначила жінка: «Цей кущ — це символ перемоги».