Чопська громада передала допомогу на Сумщину (ФОТО)

Дата: 06.04.2022 15:56

Чопська громада не залишається осторонь від тих, хто постраждав від російської навали. Зокрема, надає прихисток тим, хто був змушений покинути власні оселі, та продовжує надсилати гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує.

Сьогодні Чопська міська рада спільно з некомерційним комунальним підприємством "Чопська міська лікарня" надали засоби гігієни, продукти харчування, ліки та захисні антибактеріальні комбінезони для відправки ужгородського гуманітарного хабу до Сумської обласної військової адміністрації. Тож незабаром речі першої необхідності дістануться до найбільш постраждалих міст та сіл Сумської області: Тростянця, Охтирки, Боромлі та інших.

Ми й надалі продовжуватиме допомагати та підтримувати. Бо разом ми сильні, разом ми переможемо!

Слава Україні!