Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО)

Дата: 21.04.2022 14:59

Сьогодні, 21 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 26 питань, серед яких 1 додаткове.

Присутні заслухали та затвердили звіт про роботу комунального закладу «Центр культури та дозвілля Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області», відділу архітектури та містобудування протягом 2021 року, робочий проект «Капітальний ремонт приміщень громадського будинку з господарськими  (допоміжними) будівлями та спорудами с. Червоне, вул. Шкільна, №30-Б. Коригування» та розпорядження міського голови.

Також надано дозвіл на приватизацію квартири  та внесено зміни до рішення виконавчого комітету щодо затвердження інформаційних і технологічних карток.

Крім того, затверджено тарифи (ціни) на послуги спеціальної автотранспортної техніки, що надаються КП  ЧМР «Водоканал Чоп».

Наостанок було прийнято 14 рішень щодо надання матеріальної допомоги та 4 матеріальні допомоги на поховання.

У різному виступила Катерина Вересюк, яка подякувала за участь у хресній ході та передала слова вдячності від міського голови Конотопа чопській громаді за гуманітарну допомогу.

Насамкінець міський голова Валерій Самардак привітав присутніх із прийдешнім Великоднем і побажав усім здоров’я, терпіння та найголовніше миру.