Акція «ВИСАДИ КВІТКУ – ВІР У ПЕРЕМОГУ»

Дата: 22.04.2022 11:26

Запрошуємо активних людей зі свідомою екологічною позицією, після Великодніх свят, взяти участь в акції «ВИСАДИ КВІТКУ – ВІР У ПЕРЕМОГУ»,  яку напередодні започаткували працівники Чопської  міської ради та небайдужі мешканці міста.

Кожен охочий може здійснити особистий внесок у благоустрій міста Чоп, висадивши квіти та доглядаючи за ними.

Запрошуємо і гостей міста, внутрішньо переміщених осіб долучитися до акції, залишивши для міста згадку про себе та привід відвідати наше містечко після перемоги зі своїми родинами та друзями.

Ціна ошатності нашого міста може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в місті як у власній домівці залежить від кожного з нас.

Реєстрація бажаючих до участі в акції здійснюється до 27 квітня 2022  року в приймальні Чопської міської ради (м. Чоп вул. Берег,2 каб.1). Праця заради перемоги та об’єднання!

Віримо, що об’єднавшись ми сильні та гідно пройдемо той шлях випробувань, який випав на нашу долю!  Впевнені, Перемога за Україною!